Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Megaskandál! Justin Bieber se vykašlal na své fanoušky a dvě hodiny nepřišel na koncert!

Justin
Zdroj: Profimedia

Tak takhle se kácejí modly. "Kanadská pop zpěvačka" si zadělala na megaskandál a neutuchající zášť britských rodičů, protože Justin Bieber se vykašlal na londýnský koncert! Měl vystupovat v rámci otevírání O2 Areny v Londýně, ale až do půl jedenácté po něm nebylo ani vidu ani slechu a navíc se nikdo neobtěžoval vytočeným rodičům vysvětlit, co se děje.

O rodiče vůbec nešlo, ti ale doprovázeli své předškolní děti a třináctileté holky na pondělní koncert s vědomím, že ráno musí do školy. Po dvou hodinách marného přešlapování na betonu se strhla obrovská nevole a rodiče donutili své děti odejít. Bieberovi to pak dali na Twitteru pořádně sežrat, když jeho chování popsali jako "nechutné".

Bieber se totiž vůbec neobtěžoval sdělit, co ho zdrželo a kde byl, takže poprvé v životě bylo slyšet bučení milionů hostů, kteří byli po dvě hodiny nuceni poslouchat kompilace Michaela Jacksona za peníze, které vysolili na lístek za Justina. A když se konečně 25 minut před plánovaným koncem svého vystoupení zjevil, hleděl akorát do poloprázdných sedaček.

Lloyd Becker, tatínek osmileté Isabelly, si nebral servítky: "Nechat dvě hodiny čekat fanoušky je absolutní hnus. Isabella se dostala do postele v jednu a ráno měla jít do školy. A vím, že další tři děti vůbec do školy nešly, protože se to nedá zvládnout. Moje dcera ho teď už nesnáší, příští měsíc jde na One Direction, ti by si tohle nedovolili. Nejvíc mě šokuje, že se ani neomluvil."

Co k tomu dodat? Snad jen závěrem skutečnost, že se zjevili fanoušci, kteří tvrdí, že Biebera viděli v zákulisí poflakovat se s kamarády, zatímco měl stát na pódiu. Každopádně zůstaňte s eXtra.cz, o další informace ohledně padání hvězdy vás neochudíme!

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy