Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Matouš Ruml prozradil: Lexa z Comebacku rodil doma a do svatby držel celibát!

Zdroj: eXtra.cz
Herec Matouš Ruml (32) se proslavil jako Lexa z Comebacku. Hrát natvrdlého puberťáka mu šlo, ale v reálném životě je pubertě na hony vzdálený. Dávno je zodpovědným otcem. A porod jeho manželky Terezy, který proběhl doma, si prý náramně užíval.

Matouš Ruml, který si zahrál v oblíbeném seriálu Comeback nebo v seriálu Ulice, je dokonce dvojnásobným tatínkem. Jeho děti se jmenují Nathanael a Mia. Nathanael znamená „bohem darovaný“ a Mia je „kapka moře“.

Oba porody probíhaly doma. Domácí porod je ale prý na zvážení každého z nás. „My jsme šťastní, že jsme se pro to rozhodli. V první řadě to bylo rozhodnutí mé ženy a já ji v tom podpořil, protože jsem měl stejný názor. Kdyby její těhotenství bylo problematické, třeba bychom se rozhodli jinak. Byli jsme doma spokojení, v pohodě a v bezpečí. A to je základní předpoklad, vedle toho zdravotního, aby to dopadlo dobře. Samozřejmě jsme měli porodní asistentku, která porod kontrolovala,“ řekl herec týdeníku Téma.

Matouš prozradil, že před svatbou spolu s manželkou neměli zhola nic. Věřící pár chtěl, aby jejich vztah začal naprosto čistě. Herec chtěl velkou rodinu už od počátku, a tak nebylo na co čekat.

A jak ho otcovství změnilo? „Získal jsem díky tomu nadhled, nemám tolik nervy z premiér. Vždycky jsem hodně prožíval i zkoušení, po večerech si o roli povídal s kolegy u piva. Žili jsme tím. Ale uvědomil jsem si, že to jde dělat i bez toho, že to jde prožívat jen na tom jevišti. Stačí dva měsíce zkoušek. Dávám tomu pořád stejně, jen se snažím to úsilí zhustit,“ prozradil.

Související články

Další články