Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Matka zesnulého Miloslava H. zuří: Z pohřbu Jana Kočky se mi chce zvracet

Rozloučení s Janem Kočkou mladším.
+ Dalších 24 fotografií
V pátek se v odpoledních hodinách uzavřela celá Vinohradská ulice, aby se pozůstalí Jana Kočky mohli navždy rozloučit se svým zesnulým. Na dálnici D11 však zemřel i řidič kamionu, se kterým se jeho rodina rozloučila již před týdnem. Matka Miloslava H. poslala drsný vzkaz a řekla bez servítek, co si o celém honosném pohřbu, na který přišli i celebrity, myslí!

Je tomu dva týdny, co Jan Kočka narazil na dálnici D11 čelně do kamionu. Zrovna ujížděl od banální nehody, a proto zpočátku zcela nepochopitelně vjel do protisměru. Jak Jan Kočka, tak řidič nákladního vozidla byli na místě mrtví.

Matka zesnulého řidiče náklaďáku však zuří. „Je mi z toho špatně, je mi z toho na blití, jak tam chodí Hůlka, David a ti další umělci.“ Pozůstalá před týdnem pochovala svého syna a stále truchlí nad ztrátou milovaného Miloslava. „Chápu, že taky přišli o syna. Ale tohle je nechutné,“ přiznala se redakci tn.cz

Jan Kočka měl pohřeb jako král. Kvůli němu se dokonce na pár hodin uzavřela jedna z nefrekvento­vanějších ulic pražských Vinohrad. Celý smuteční průvod se i s kočárem a tažnými koňmi dopravil až na Olšanské hřbitovy, kde ho rodina pochovala.

Mše za zesnulého Jana se konala v Kostele Nejsvětějšího srdce Páně „Ať Bůh vzkřísí Jana Kočku i bratra Miloslava H.,“ řekl kněz při svém projevu. Došlo tak na první smíření, ale bylo opomněno, kdo je skutečným viníkem. Zlomený otec Jan Kočka starší klečel nad hrobem, když jeho syna spouštěli v rakvi do země.

Mohlo by vás zajímat

Další články