Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Matka vražedkyně ze Žďáru, která zabila Petra (†16): Moje dcera byla anděl, přečtěte si celou zpověď!

Matka vražedkyně ze Žďáru, která zabila Petra (†16): Moje dcera byla anděl, přečtěte si celou zpověď!
Zdroj: TV Nova, Facebook
+ Další 2 fotografie

Jako první přinesl rozhovor s matkou neléčené schizofreničky server tn.cz, kterému se matka Barbory Orlové (26) telefonicky svěřila. Nejspíš nikoho nepřekvapí, že dceru sice neomlouvá, ale jako každá matka se snaží svoje dítě pochopit.

"Baruška je nešťastný, nemocný člověk. Jsem matka a miluju svoje dítě nade vše, je to inteligentní děvče a pro mě je to hrozná tragédie. Po tom propuštění (z opavské psychiatrické léčebny, pozn. red.) najednou dozrála a věci pro ni nebyly jenom černobílé," tvrdí ve své zpovědi pro tn.cz matka Orlové.

Na konci už to nevydržela a propadla slzám a rozhovor ukončila s tím, že pro ni je taky složité se s nastalou tragédií vyrovnat. Matka nemocné Barbory pracovala v Havířově coby ředitelka mateřské školy a nejspíš to neměla s výchovou Barbory lehké, na dceru byla sama a otčím Barbory bude pěkný zmetek, když se pokoušel médiím za sto tisíc prodat život své nevlastní dcery

Matka Orlové i tak tvrdí, že její dcera byla hrozně hodná a navíc empatická, že projevovala navíc lítost nad prvním činem, kdy na havířovské základce ohrožovala nožem vychovatelku a sedmiletou holčičku.

Kde se stala chyba v jednání své dcery, neumí říct ani ona a ani lékaři, kteří posuzovali Barbořin psychický stav. Po úterní tragédii dokonce rezignoval i ředitel opavské léčebny, matka Barbory si myslí, že za její strašlivý čin může nešťastná láska, protože dcera podle ní brala předepsané léky a agresivita se tak neměla v jejím případě objevit.

Orlová v úterý ráno ve žďárské střední škola napadla studentky v šatně a brala si je jako rukojmí. Když se jedné z nich snažil pomoci Petr Vejvoda (†16), bodla ho armádním nožem do krku a chlapec na následky vykrvácení zemřel. Orlovou vzal dnes v noci soud do vazby, kde jí hrozí až dvacetiletý trest

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy