Sarah Reynolds se rozhodla radikálně zhubnout po tom, co viděla svoji fotografii na Facebooku. Po třech porodech přibrala 113 kilogramů, ale pořád jedla a dopřávala si sladké. Rezignovala na svoji váhu a bylo jí jedno, že má nějaká ta kila navíc.

Zlom nastal až ve chvíli, kdy ji její kamarádka označila na Facebooku na fotografii. Když ji Sarah viděla, zhrozila se! Seděla na ní v modrých šatech a vypadala hodně nelichotivě. Právě tohle potřebovala k tomu, aby se probrala. Uvědomila si, že asi bude mít problém s váhou. A rozhodla se s tím začít něco dělat.

„Když jsem viděla fotku na Facebooku, byla jsem v rozpacích. Pak jsem byla v šoku, bylo to horší, než jsem si myslela,“ řekla Sarah. „Neustále jsem bojovala s jídlem a chutěmi,“ dodává.

Sarah se do toho opřela nejvíc, jak mohla. Začala chodit do fitka, cvičila každý den a pěkně to skloubila s péčí o svoje děti. Snažila se úplně přepracovat celý svůj životní styl a jídelníček obohatila o ovoce a zeleninu. Navíc se úplně vzdala sacharidů. „Byla jsem hodně zodpovědná. Zhubnout, to byl můj závazek,“ řekla Sarah.

Pomohlo jí to, že pracuje jako servírka, takže byla pořád v pohybu. Když neměla čas jít do fitka, tak cvičila aspoň půl hodiny denně doma. „Musíte se rozhodnout, co je v tu chvíli pro vás priorita,“ řekla. Svým úsilím a vytrvalostí Sarah zhubla 50 kilo. A teď je z ní opravdová kočka. Sama říká, že se ani nepoznává. Cítí se šťastnější a má více energie. Zlepšila prý nejen svůj život, ale i život svých dětí.