Začátek celé přeměny byl vlastně velmi prostý a zná ho nejedna žena. Rachel Turner (42) se vdala, porodila tři děti a pak trávila čas sedavou prací v kanceláři a pojídáním sladkostí u televize. Najednou měla nahoře přes 75 kilo a její manžel se jen divil, kam se poděla ta štíhlá kočka, kterou si bral.

Když se jí na hřbetě usadil čtyřicátý křížek, rozhodla se pro radikální změnu. Žena, která do té doby nosila konfekční velikost 46, dala v práci výpověď, stala se ženou v domácnosti na plný úvazek a začala na sobě makat. Ale ne, že se občas šla proběhnout, ale opravdu tvrdě dřít.

Rachel se zhlédla v bodybuildingu, začala chodit na zumbu a váha šla rapidně dolů. A když jí trenér řekl, že by měla i na to, aby vyhrávala mezinárodní soutěže, dala do toho všechno. Během dvou let se z ní stala chodící reklama na fitness a Rachel dělá vše pro to, aby vyhrála svou hlavní metu, soutěž Miss Universe.

Tedy ne tu soutěž krásy, ale pravou Miss Universe, původně založenou pro ženy kulturistky. Její mužskou sestru Mr. Universe vyhrál třeba i Arnold Schwarzenegger (66). A podívejte, kam až to od činek dotáhl.