Dnes vám, drazí čtenáři, chci na příkladu jedné úžasné akce, na kterou jsme byli pozvaní, ukázat, jaký je rozdíl mezi články špatného bulváru (protože je samozřejmě i dobrý bulvár, já nevím, např. eXtra.cz) a realitou.

Tak tuto středu jsme byli pozvaní přímo Sámerem na jeho 28. narozeniny. Musím se přiznat, že jsem jeho skalní fanynka již od SuperStar, a tak jsem byla velmi potěšená, když nás Sámer osobně pozval. Jeho narozeniny se celé nesly v glamour a benátském stylu plném erotického náboje. Protože celá dřívější éra Benátek taková prostě byla, a tak to zřejmě překvapilo jen nevzdělance od některých novin.

Sámerův management to měl do posledního puntíku úžasně zmáknuté. Od krásných kostýmů hostesek a originálně podávaných drinků (celá láhev vodky byla podávána i se skleničkami a Redbullem pro několik osob v takové umělé kostce ledu a toto celé přitom bylo uvnitř zasypáno hromadou ledu… úžasný nápad), po ukrutně famózní vystoupení, které se skládalo z několika zahraničních umělců.

Vystoupení zahrnovalo kouzelníka, tanečnice, akrobaty, zpěváky a na závěr jako zlatý hřeb večera samo sebou i Sámera, který byl naprosto profesionální a okouzlující. Tomu, co jsme na jeho narozeninách zažili, nejde opravdu nic vytknout. V zahraničí by takový zpěvák byl naprostou ikonou nové generace a doufám, že tohle se stane i u nás a mladá generace zaboduje a probudí se.

A teď vám chci říct to, co český bulvární novinář nechce zřejmě vidět. Sámer je strašně skromný a milý člověk, u všech svých fanoušků a novinářů se rád zastaví a věnuje se jim a to se prostě cení. A navíc je ohromný profík a velmi originální, což je u nás velmi málo umělců. Takže, Sámere, ještě jednou děkujeme za tvoje pozvání, byl to úžasný zážitek a tvým rodičům můžu jen pogratulovat, protože jsi fajn člověk.

A proto moje dnešní rada zní takto: Drazí čtenáři, než si na někoho uděláte mnohdy vyhraněný názor, tak se předtím sami sebe zeptejte, jestli vás neovlivnil bulvár.

Protože bulvár není Mladá Fronta Dnes nebo naše osobní zkušenost :-)

Krásný letní den vám přeje Vaše

Monika