Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Matka Štiková pátrá, radí, informuje: Syrský hřebec Sámer a jeho erotický náboj!

Monika Štiková a její syrský objekt jejích nejtajnějších
erotických snů.

Dnes vám, drazí čtenáři, chci na příkladu jedné úžasné akce, na kterou jsme byli pozvaní, ukázat, jaký je rozdíl mezi články špatného bulváru (protože je samozřejmě i dobrý bulvár, já nevím, např. eXtra.cz) a realitou.

Tak tuto středu jsme byli pozvaní přímo Sámerem na jeho 28. narozeniny. Musím se přiznat, že jsem jeho skalní fanynka již od SuperStar, a tak jsem byla velmi potěšená, když nás Sámer osobně pozval. Jeho narozeniny se celé nesly v glamour a benátském stylu plném erotického náboje. Protože celá dřívější éra Benátek taková prostě byla, a tak to zřejmě překvapilo jen nevzdělance od některých novin.

Sámerův management to měl do posledního puntíku úžasně zmáknuté. Od krásných kostýmů hostesek a originálně podávaných drinků (celá láhev vodky byla podávána i se skleničkami a Redbullem pro několik osob v takové umělé kostce ledu a toto celé přitom bylo uvnitř zasypáno hromadou ledu… úžasný nápad), po ukrutně famózní vystoupení, které se skládalo z několika zahraničních umělců.

Vystoupení zahrnovalo kouzelníka, tanečnice, akrobaty, zpěváky a na závěr jako zlatý hřeb večera samo sebou i Sámera, který byl naprosto profesionální a okouzlující. Tomu, co jsme na jeho narozeninách zažili, nejde opravdu nic vytknout. V zahraničí by takový zpěvák byl naprostou ikonou nové generace a doufám, že tohle se stane i u nás a mladá generace zaboduje a probudí se.

A teď vám chci říct to, co český bulvární novinář nechce zřejmě vidět. Sámer je strašně skromný a milý člověk, u všech svých fanoušků a novinářů se rád zastaví a věnuje se jim a to se prostě cení. A navíc je ohromný profík a velmi originální, což je u nás velmi málo umělců. Takže, Sámere, ještě jednou děkujeme za tvoje pozvání, byl to úžasný zážitek a tvým rodičům můžu jen pogratulovat, protože jsi fajn člověk.

A proto moje dnešní rada zní takto: Drazí čtenáři, než si na někoho uděláte mnohdy vyhraněný názor, tak se předtím sami sebe zeptejte, jestli vás neovlivnil bulvár.

Protože bulvár není Mladá Fronta Dnes nebo naše osobní zkušenost :-)

Krásný letní den vám přeje Vaše

Monika

Mohlo by vás zajímat

Další články