Matka Sherri Papini si šla 2. listopadu jako každý den zaběhat. Měl to být jen hodinový jogging a zase se měla vrátit domů. Jenže se už nevrátila. Když nevyzvedla svoje dvě děti ve školce, všichni o ni začali mít strach. Nikdo netušil, co se stalo, a tak se rozjelo velké pátrání.

Policie nejdříve z jejího únosu podezřívala jejího manžela. To se ale nepotvrdilo. Rodina ji hledala snad všude, oslovovala lidi na ulici, lepila letáky na sloupy a dokonce nabídla i výkupné přes milion korun. A částku po několika dnech zdvojnásobili.

Ve čtvrtek 24. listopadu, až po třech týdnech od únosu, se Sherri našla živá. Ležela svázaná u silnice až 225 kilometrů od domova nedaleko města Woodland. Z jejího únosu jsou podezřelé dvě ženy. Důvod únosu je stále nejasný. Na případ upozornily zahraniční weby jako bbc.com, cnn.com, redding.com a reddit.com.

Žena není v ohrožení života, ale zotavuje se v nemocnici. „Jsme velmi vděční, že vám můžeme oznámit, že Sherri Papini byla nalezena a na Díkůvzdání se vrátila ke své rodině,“ řekl novinářům šerif Tom Bosenko.