Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Matka největšího dítěte v Británii vzpomíná na porod: V nemocnici si mysleli, že tam někoho vraždí

obří dítě
Zdroj: MailOnline

V Británii je její dítě teď už podle statistik vůbec největší, které se kdy narodilo přirozenou cestou, už jen pár týdnů po porodu váží osm a půl kilo a má velikost půlročního batolete.

Matka Jade porodila 11. února skutečného obra a porod to byl docela těžký, George měl namále, když se zasekl o svá ramena a skoro pět minut se mu nedostalo kyslíku. Ovšem nebyla to jediná panika na sále, křik z porodního sálu musel podle matky děsit ostatní lidi v nemocnici.

Nikdo totiž na Jade nepoznal, že v sobě nosí tak velké dítě, a to dokonce ani její porodník, překvapení to tedy bylo pro všechny a výkřiky úžasu během porodu si mohl někdo nezasvěcený vyložit jinak. Veliký George měl ale před sebou bitvu o život, po těžkém porodu ho ihned odvezli do specializovaného zařízení, aby se na něm pět minut bez kyslíku nepodepsalo.

Dítě se ale podle pediatrů od svých vrstevníků nijak lišit nebude, jeho velikost se postupně srovná. Teď je to ale matce Jade málo platné, protože novorozeně se jí do ničeho nevejde. Všechno oblečení je mu malé, zaplňuje celý kočárek a dětskou postýlku budou muset brzy vyměnit.

Jade zatím neřekla, jestli hodlá pořídit Georgeovi sestřičku, ale až jednou znovu otěhotní, bude poučená, že má vše pro dítě kupovat rovnou ve větších velikostech.

Související články

Další články