Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matka Martucciho přijela do Česka a hned se vrhla na Rychtáře. Tohle nedopadne dobře!

Matka Domenika Martucciho je opět v Česku.
Zdroj: archiv

Matka Domenika Martucciho (37) se po několika měsících vrátila do Česka, aby tady pomohla svému synovi v boji proti Josefu Rychtářovi (56), kterého stejně jako on viní ze smrti Ivety Bartošové (†48).

Donna Grazia Marino della Torre poskytla Bartošové zázemí loni v létě, když ji Zdeněk Macura (40) zbídačenou odvezl do Itálie. Tam si ji jel vyzvednout Rychtář a jeho řádění zachytily kamery některých médií. Martuccimu se samozřejmě Rychtářovo chování nelíbilo a podal na něj několik trestních oznámení.

Všichni mají ještě v živé paměti loňské srpnové dramatické vystoupení hraběnky della Torre, která zvonila na dům Bartošové a snažila se ji dostat od Rychtáře pryč. Teď se rozhodla zajít na českou policii a podat další trestní oznámení na Rychtáře, který jich má na krku už snad milion.

„Iveta zemřela pro svého syna, aby mu Rychtář už nikdy nemohl ublížit. Přijela jsem proto, aby si za to, co udělal, šel sednout do vězení. To, že Iveta umře, se musela rozhodnout už v Itálii. Za každou cenu chtěla bránit svého syna před tímto monstrem,“ dodala pro Blesk.cz horkokrevná Italka.

Související články

Další články