Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Matka Kardashian dala na Facebook vyretušovanou fotku s Gordonem Ramseym, ten ukázal na síti originál!

Kris Jenner se ráda dělá mladší.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie

Rodinka Kardashianů a Jennerů je něco, jako bývali Štikovi, akorát s penězi. Nejproslavenější z tohoto mnohočlenného klanu je asi Kim Kardashian (34). Právě tu už několikrát fanoušci osočili z toho, že fotky, které dává na sociální sítě, předem retušuje. A očividně mají tenhle nešvar v rodině, protože to samé teď udělala matka Kim Kris Jenner (59).

Ta si na propagaci své nové kuchařky V kuchyni s Kris pozvala slavného Gordona Ramseyho a fotku z akce postovala na sociální síti. Na první pohled je jasné, že musela fotku upravit, protože každý ví, že slavný kuchař vypadá jako šarpej a ne jako voskový panák.

Pořádný trapas ale nastal ve chvíli, kdy ten samý snímek uveřejnil na svém profilu Gordon. Ten totiž ukázal, jak fotka doopravdy vypadala, a Kris je teď všem k smíchu. Navíc se potvrdilo, že „Kardashianky“ prostě fixlují a snaží se dělat lepší.

Související články

Další články