Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Matka anorektička: Při prvním těhotenství jí praskaly kosti v těle, teď se bojí o své druhé dítě. Poznáte, že je vůbec těhotná?

Matka anorektička: Při prvním těhotenství jí praskaly kosti v těle, teď se bojí o své druhé dítě. Poznáte, že je vůbec těhotná?
Zdroj: archiv
Předchozí Další

Holly Griffiths (21) bývala zdravé dítě, ale v devíti letech najednou začala mít pocit, že jídlo je zlo, a anorexie přišla rychleji, než stihnete říct hovězí steak. Mladá krásná dospívající dívka začala ve své hlavě slyšet hlasy, které jí našeptávaly, že je tlustá a měla by se svou postavou okamžitě začít něco dělat.

Porucha příjmu potravy se na ní podepsala hodně drasticky a Holly vážila i pod čtyřicet kilo. Je až neuvěřitelné, že když v osmnácti otěhotněla, byla schopna dítě donosit. Malému Dylanovi jsou teď tři roky, ale svou matku stál hodně zdravotního trápení.

Během prvního těhotenství byla Holly totiž tak vychrtlá, že jak Dylan v jejím břiše rostl a její tělo tento nápor nezvládalo, křehká kostra nevydržela tlak a Holly se zlomilo žebro, které pak propíchlo plíci.

Nyní je Holly podruhé těhotná a je již v osmém měsíci. Čeká holčičku, které dá jméno Isla. Doktor ale už její zdravotní stav považuje za alarmující a velmi důrazně Holly doporučil, aby okamžitě začala přibírat. Na mladé matce totiž není vůbec poznat, že brzy porodí své druhé dítě.

Holly nyní váží 50 kilo, ale podle gynekologa je to pořád málo a mohou se během náročného porodu vyskytnout zdravotní komplikace, další zlomené žebro by mohlo být jednou z nich. Jenže u Holly se opravdu jedná o psychickou poruchu a žena si stěžuje na to, že slyší hlasy, které jí našeptávají, že by neměla jíst.

Přesto se snaží. Ovšem přibírat kupodivu není lehké. Ale snaha porodit zdravé dítě je silnější a mladá matka těžce trpí, když překonává svůj odpor k jakékoliv stravě, aby za měsíc byla připravena v plné síle na porodní sál.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy