Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Matka (19) surově zbila měsíčního chlapečka: Prý byla ve stresu z toho, že plakal

Mykyta byl okamžitě umístěn na JIP.
Zdroj: Reprofoto: obozrevatel.com
Otřesné
Otřesný případ brutálního zacházení s novorozencem se stal na Ukrajině. Devatenáctiletá matka tam zbila svého teprve měsíčního chlapečka takovým způsobem, že měl po obličeji modřiny a z nosu mu tekla krev. Násilnická matka to zdůvodnila tím, že chlapec často plakal. Po incidentu nechala syna ležet v postýlce a sama se šla uklidnit na rande.

Ruský web obozrevatel.com informoval o tomto děsivém případu. Incident se stal ve městě Rovno na severozápadu Ukrajiny. Malého Mykytu objevili sousedé a ihned s ním jeli do nemocnice. Tam byl chlapec okamžitě umístěn na JIP. Podle vyjádření lékařů má Mykyta s největší pravděpodobností zlomeniny lebky. Kvůli jeho špatnému zdravotnímu stavu ho ale ještě nemohli prohlédnout celého.

Matka s Mykytou žila na ubytovně pro sociálně slabé. "Když jsme vešli do místnosti, ležel v postýlce. Pravé oko měl černé. Z nosu mu tekla krev a těžce dýchal. Po celém těle měl modřiny," popsala hrozivé detaily sousedka z ubytovny.

Další z obyvatelek ubytovny, která dítě viděla, prý omdlela. Policie už matku vzala do vazby. Podle lékaře je stav chlapečka velmi vážný a nikdy nic podobného neviděl. "Obávám se, že ho matka nikdy nepřevlékla a nevyměnila mu plenky, kůži měl v otřesném stavu," vypověděl.

Podle policie byla matka prý ve stresu z toho, že miminko pořád plakalo. Podle všeho bude Mykyta matce odebrán a umístěn do dětského domova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy