Vražda! Napadá vás tento trestuhodný čin, kdykoliv jdete z porady či se váš šéf špatně vyspí? Odmítáte toto dál trpět, ale nevíte, co s tím? Nechte se inspirovat americkou komedií Šéfové na zabití 2.

Nemusíte svého šéfa rdousit, i když by se možná ulevilo nejen vám, ale i širokému okolí (ano, možná i rodině), ale naopak! Zvedněte zadek a staňte se šéfem vy. Nemyslíme to tak, že svého šéfa budete vydírat fotografií s milenkou, ale tím, že se osamostatníte. Rázem je z uťáplého zaměstnanečka velký šéf s vlastním byznysem.

Být svým vlastním šéfem se rozhodli i hlavní hrdinové filmu Šéfové na zabití 2. Když už Nick, Dale a Kurt měli až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodli se začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazil nohy. Co pak? Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé vymysleli pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. No, když ne vražda, tak únos, že jo.