Prezident Miloš Zeman se těší široké podpoře a má mnoho oddaných fanoušků. Podle průzkumů má našlápnuto na to, aby v březnu příštího roku obhájil výhru v prezidentských volbách a v čele Česka stanul i na druhé volební období.

Pozornému člověku ale neujde, že Zeman za čtyři a půl roku v úřadě viditelně sešel, jeho zdravotní problémy se prohloubily a vyčerpávající program ho den po dni ničí. Opravdoví fanoušci Miloše Zemana teď mají jedinečnou šanci milovanému státníkovi pomoci a zachránit mu život. Stačí jen Zemana v prezidentských volbách nevolit a dopřát mu zasloužený odpočinek.

Miloš Zeman je jako prezident republiky dlouhodobě vyhodnocován jako politik, kterému lidé nejvíce věří. Přes veškeré své chyby se těší podpoře zhruba poloviny Čechů, což je číslo, o kterém si ostatní politici mohou jen nechat zdát. Podle všech odhadů to vypadá, že Zeman zvítězí i v prezidentských volbách na jaře příštího roku a bude tak zvolen prezidentem na dalších pět let.

To je ale moc dlouhé období. Lékaři varují, že Zemanův organismus tento nápor již nemusí vydržet. Co tedy dělat? Zemana nevolit! Celý článek si můžete přečíst ZDE.