Život je prostě krutý. Někdy se z velké lásky stanou chvíle plné smutku a násilí. Právě proto je potřeba postavit se tyranovi zavčas a hlavně se nenechat opít rohlíkem. Pokud nevíte, jak takové chování odhalit a jak se zachovat, rozhodně vám tento článek pomůže.

1. Postavte se mu

Nebojte se násilnému chování postavit hned na začátku. Čím déle budete takové chování přehlížet, tím častěji a drsněji bude přicházet. Na ženu se prostě ruka nevztahuje, a tak pokud u vás doma taková situace nastala, okamžitě takové chování oznamte někomu blízkému a dejte partnerovi jasně najevo, že nic takového se už opakovat nebude.

2. Byla to velká láska, bití ovšem přichází nepozorovaně

To, že vás partner fyzicky nenapadá, ještě neznamená, že vás netýrá. Takový nátlak přichází nejdříve nenápadně a je na psychické bázi. Vy si ovšem zachovejte normální rozum a uvědomte si, jaké chování je normální a které je už za hranicí partnerství a lásky. Nepodceňujte psychický teror.

3. Kytka za facku

Hlavně se nenechte koupit. Žádné odpustky a dárky nepřijímejte. Přece se nenecháte opít rohlíkem a nezapomenete na modřiny kvůli nějaké kytce, která v této situaci nic neznamená. Ani drahá dovolená nebo šperk nemohou vykoupit takový čin.