MasterChef na ostří nože: Do TOP14 se probojovala Jitka, která před lety vyhrála Australian Open

MasterChef Česko 2021: Do TOP 14 se probojovala Jitka, před lety vyhrála Australian Open
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
masterchef

Dnešní díl MasterChef Česko 2021 byl skutečně na ostří nože. Soutěžící bojovali nejenom o postup do TOP14 nejlepších kuchařů Česka, ale také o zlatou zástěru, která jim měla zajistit výhody. Jednou z postupujících je také Jitka Veselá (40). Sympatická a nadějná kuchařka před lety vyhrála Australian Open a nyní bojuje o titul MasterChef Česko.

Kulinářská show MasterChef Česko 2021 je každým kolem náročnější. Dnes se utkalo o postup do TOP14 patnáct soutěžících, ale jeden musel z kola ven.

V dnešním díle se bojovalo nejenom o postup, ale také o zlatou zástěru. Ta výherci Kubovi zajistila možnost strategicky ovlivnit soutěž, a také ochranu před vyřazováním.

Jednou z postupujících, která se mohla odebrat na balkón, byla i sympatická Jitka Veselá. V mládí hrála závodně tenis.

V juniorkách (do 18 let) vyhrála Australian Open ve čtyřhře a v roce 1997 dosáhla na 1.místo na světě v juniorské čtyřhře a 4.místo ve dvouhře.

Jitka vystudovala v rámci tenisového stipendia VŠ v USA na University of Georgia, obor sociální výzkum.

Po návratu z USA 8 let pracovala pro mezinárodní fitness a wellness společnost Holmes Place a po narození dětí se připojila k rodinné firmě (cestovní kanceláři) svého manžela a jeho rodičů, kde pracuje doposud.

"Do Masterchefa jsem se přihlásila, protože jsem byla vždy fanouškem pořadu a obdivovatelem soutěžících, ale také proto, abych po nějaké době měla něco trochu jen svého," říká Jitka.