Pracovat jako maskot není žádná výhra. Jsou jen dva typy lidí, kteří tohle dělají. Ti první prožívají v šílených kostýmech svoji nejhorší životní brigádu, aby si při studiu přivydělali nějakou tu korunu. A potom je druhý typ lidí.

To jsou ti, kteří do toho jdou srdcem a tuhle práci prostě milují! Nevadí jim děti, které mají v převleku neustále kolem sebe, a chtějí hlavně pobavit. Takový srdcaři maskoti jsou často k vidění v Americe, kde jsou neodmyslitelnou součástí každého sportovního klubu.

A právě z jednoho takového zápasu, konkrétně baseballového, vzniklo naprosto úžasné video. Jeden z diváků natočil na svůj mobil, jak maskot sní hráče! Nejprve hráč hází maskotovi míček a ten mu ho nosí zpět.

Potom už hráč nechce míček maskotovi hodit a ten se naštve a začne si hráče cpát do velké plyšové pusy. Když si hráč vleze celý do kostýmu, ve kterém už je maskot, začnou postupně z pusy vypadávat věci jako boty nebo dres. Nakonec z maskotovy pusy vyleze baseballista jen v trenýrkách a celý stadion začne tleskat.

Scéna, kterou hráč s maskotem nacvičili, je tak vtipná, že se nedokážete nesmát!