Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Masakr v Paříži udělali Židé, tvrdí samozvaný šéf českých muslimů Mohamed Abbás

Abbás má tak radikální názory, že by se o něj měla začít okamžitě
zajímat česká rozvědka.
+ Další fotografie
Šéf Muslimské unie v ČR Mohamed Abbás nevěří, že za útoky v Paříži stojí muslimové. Útok prý spáchali Židé a tajné služby USA a Izraele. To jsou tak radikální myšlenky, že by se Mohamed Abbás vůbec nemohl divit, kdyby se o něj začala zajímat policie.

Šéf českých muslimů Mohamed Abbás radikálními názory proslul už v minulosti. Už po útoku na satirický magazín Charlie Hebdo tvrdil, že za útokem stojí Izrael a USA. Nyní to vlastně jen zopakoval.

Abbás je přesvědčen, že Islámský stát založili Židé spolu s vládou USA. Rozepsal se o tom na svém Facebooku. „Prý Islámský stát je za útokem v Paříži. Má Francie odvahu útočit na Tel Aviv v Izraeli? Protože všechny indicie k tomu vedou,“ uvedl Abbás.

V rozhovoru pro Blesk.cz pak pokračoval v podobném duchu. „Pokud to byl IS, pak spolupachatelé jsou Izrael a USA,“ tvrdil v sobotu ráno Abbás.

Pokud české muslimy reprezentují lidé, jako je Mohamed Abbás anebo Muníb Hasan Alrawi (ten při kázání v mešitě vyzval k nenávisti k nevěřícím), tak je logické, že napětí mezi vyznavači Alláha a většinovou populací bude bohužel dále stoupat.

Mohlo by vás zajímat

Další články