Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Martucci se opět ostře pustil do Rychtáře: Bitka s plešounem byla nahraná, tady je jasný důkaz!

Domenico se snaží dostat Rychtáře za mříže.

Domenico Martucci (37) se rozhodl, že nedá Josefu Rychtářovi (56), vdovci po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48), pokoj. Nedávno prozradil, že s ním chce zúčtovat u italského soudu kvůli loňskému chování Rychtáře, když si přijel k rodině hraběte vyzvednout Ivetu.

Kromě toho, že u italské policie podal několik trestních oznámení, se ostře ohrazuje proti tomu, jak Rychtář vystupuje v médiích. Na svém facebookovém profilu zveřejnil fotografii z incidentu, kdy Rychtáře před jeho domem v Uhříněvsi napadl neznámý muž. Už několik hodin po rvačce se objevily náznaky, že mohlo jít o fingovanou bitku, která měla Rychtářovi zajistit u veřejnosti lepší obraz a vykreslit ho jako chudáka, jenž utrpěl obrovskou ztrátu, a zatím jsou na něj lidé zlí.

Martucci si i nadále stojí za tím, že vše bylo hrané. „Dívejte jak on už ztratil bot předtím… Takže to nebyl prvni ránu… A stejně syn má v ruce mobil, kouří cigaretu a kouká na druhý stranu. A Tohle všechno po 2 dny od smrti Ivety. Prase jsou!“ okomentoval svou lámanou češtinou Ital snímek na sociální síti.

Rychtář si navíc nepolepšil ani telefonáty a vulgárními smskami, které Martuccimu posílal. Do toho je tu ještě Zdeněk Macura (40), který Rychtáře také nemůže ani cítit a už si na něj šel postěžovat i k prezidentovi!

Mohlo by vás zajímat

Další články