Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Martucci se opět ostře pustil do Rychtáře: Bitka s plešounem byla nahraná, tady je jasný důkaz!

Domenico se snaží dostat Rychtáře za mříže.
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz, facebook.com

Domenico Martucci (37) se rozhodl, že nedá Josefu Rychtářovi (56), vdovci po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48), pokoj. Nedávno prozradil, že s ním chce zúčtovat u italského soudu kvůli loňskému chování Rychtáře, když si přijel k rodině hraběte vyzvednout Ivetu.

Kromě toho, že u italské policie podal několik trestních oznámení, se ostře ohrazuje proti tomu, jak Rychtář vystupuje v médiích. Na svém facebookovém profilu zveřejnil fotografii z incidentu, kdy Rychtáře před jeho domem v Uhříněvsi napadl neznámý muž. Už několik hodin po rvačce se objevily náznaky, že mohlo jít o fingovanou bitku, která měla Rychtářovi zajistit u veřejnosti lepší obraz a vykreslit ho jako chudáka, jenž utrpěl obrovskou ztrátu, a zatím jsou na něj lidé zlí.

Martucci si i nadále stojí za tím, že vše bylo hrané. „Dívejte jak on už ztratil bot předtím… Takže to nebyl prvni ránu… A stejně syn má v ruce mobil, kouří cigaretu a kouká na druhý stranu. A Tohle všechno po 2 dny od smrti Ivety. Prase jsou!“ okomentoval svou lámanou češtinou Ital snímek na sociální síti.

Rychtář si navíc nepolepšil ani telefonáty a vulgárními smskami, které Martuccimu posílal. Do toho je tu ještě Zdeněk Macura (40), který Rychtáře také nemůže ani cítit a už si na něj šel postěžovat i k prezidentovi!

Související články

Další články