Poslední minikrize v Uhříněvsi díky bohu nakopla letitou SMS bitvu mezi Jeho Excelencí hrabětem Domenikem Martuccim (37) a bijcem a manželem Ivety Džambulky Bartošové (48), kteří mobilní komunikaci nadevše milují.

„Neustále jí kontroluje mobil, já píšu Ivetě ‚všechno nejlepší‘, on kontroluje, a pokud je zakomplexovaný, začíná bumbat a píše mně sračky,“ říká s upřímností sobě vlastní italský fanfaron a Rychtář kontruje: „Ivetě nikdo v ničem nebrání a nic jí nekontroluje, panu Martuccimu jde jen o vlastní zviditelnění.“

Rychtář se s hrabětem výborně štengruje, redakce eXtra má k dispozici řadu SMS zpráv, které vypadají asi tak, že Martucci jakoby nad věcí dráždí Pepu různými pozdravy a ten oplácí dravě.

A vyplouvají na povrch zajímavé věci. Aktuálně třeba Rychtář hrozí tím, že Martucciho divoká matka se nebude moci díky karabiniérům přiblížit na sto metrů k Ivetě, ale co je to proti informaci, že Josef plánuje epickou svatební cestu do italského Gargana, které se loni stalo vyděšeným svědkem Džambulčiny zájezdové veselohry.