Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Martina Gavriely dala svému synovi zvláštní jméno: Rozhádá to opět české maminy?

+ Dalších 13 fotografií
zvláštní jméno
Martina Gavriely (39) je s hudebníkem Marcusem Tranem (32) už pěknou řádku let. Nyní se jim narodilo jejich první společné dítě. Bývalá moderátorka se před časem stáhla do soukromí a své těhotenství tajila. Před pár dny porodila chlapečka a dala mu poněkud netradiční jméno.

Bývalá moderátorka dlouho tajila své těhotenství. S Marcusem Tranem se jim narodilo první společné dítě. Když šla s těhotenstvím ven, tak už byla zhruba v osmém měsíci. Před pár dny se páru narodil syn.

Moderátorka a hudebník zveřejnili na sociálních sítích fotku miminka s otcem a ani netušili, jaká se kolem toho strhne mela. Maminky se do Martiny pustily s tím, že na fotce není skutečné dítě, nýbrž panenka.

Nyní odhalila synovo jméno. Chlapeček se jmenuje Lee. Martina se rozhodla pro netypické jméno a lidé opět diskutují. Hlavní ale je, že porod proběhl v naprostém pořádku a oba jsou šťastní a zdraví.

Mohlo by vás zajímat

Další články