Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Martin Kocián z Luneticu: Znovu fet a obvinění z napadení jeho ex! JDE PO NĚM POLICIE

Martin Kocián s expřítelkyní Katkou
Zdroj: Facebook
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Problémový Martin Kocián (42) z Luneticu má za sebou drsné feťácké období a také oplétačky se zákonem. Loni v říjnu byl dokonce pravomocně odsouzený za zbití bývalé přítelkyně Katky Z. S tou se pak letos zase dali dohromady. Jenže idyla netrvala dlouho a žena na něj před měsícem podala nové trestní oznámení kvůli údajnému napadení. Martin se dušuje, že tentokrát je v tom nevinně.

Martin se loni u soudu nijak nehájil, přiznal, že Katku napadl a přijal trest Už v květnu letošního roku byli ale s bývalou ředitelkou banky zase jako hrdličky a plánovali společnou budoucnost (tohle nám tehdy řekla). Odpustila mu. Jenže pohodě je zase konec.

Těžko říct, kde je pravda. Z managementu Luneticu jsme se dozvěděli, že měli pocit, že nejvýraznější postavu českého boy bandu jeho holka stahuje dolů a že když jí zakázali přístup na koncerty a on sám to s ní ukončil, přestaly s ním problémy. Jenže tak jednoduché to nebude. Kocián totiž dostal šanci vrátit se do bandu jedině pod podmínkou, že zůstane čistý, jinak končí. A to se nepovedlo.

Návrat k perníku

„Na začátku turné jsem dvakrát fetoval. Souviselo to s problémy s Katkou. Ale teď jsem už měsíc a půl čistý. Jinak by se ani náročné turné s Luneticem nedalo zvládnout. Našel jsem si novou přítelkyni. Jmenuje se Marta, má v Praze fitko, kam chodím cvičit. Řekl jsem jí na rovinu, že jsem závislý na perníku, ale že udělám všechno pro to, abych se z toho dostal, protože ji miluju,“ prozradil eXtra.cz Martin Kocián.

A proč to s bývalkou podle něj nedopadlo? „Dali jsme se dohromady, i když podle soudního příkazu jsem se k ní neměl přiblížit. V létě to bylo ještě v pohodě, byli jsme spolu na Ukrajině. Všechno vypadalo skvěle, ale jednak jsme měli jednu společnou zálibu, s kterou žádný vztah nemůže fungovat, teď navíc vůbec nezvládla život s Luneticem. Šly po mně holky, já s nimi lehce flirtoval kvůli práci. Někomu sáhneš na prso, někomu se na něj podepíšeš, to jsou normální věci,“ popisuje pro normálního vrstevníka docela šokující celebritní praxi.

„Katka kvůli tomu začala strašně žárlit, psychovala mě, a tak jsem utekl. Zakázal jsem jí, aby chodila na koncerty, nemohl jsem se kvůli ní soustředit. Před měsícem jsem za ní jel do práce vyřešit nějaké majetkové věci a tam došlo k problémům,“ přiznal nám.

Aféra v hospodě

„Šel jsem za ní do hospody, kde pracovala, ona mi ale ukradla telefon. Chtěla si zkontrolovat, jestli ji nepodvádím, i když už jsme se předtím rozešli. Pak zamkla hospodu a nechtěla mě pustit ven. Po půl hodině toho omezování osobní svobody jsem neměl jinou šanci, než rozflákat skelněné dveře a utéct před ní. Nedala mi žádnou jinou možnost. Ona se pravděpodobně pořezala, když ty dveře prolézala a běžela za mnou několik kilometrů s tím, že mě miluje. Měl jsem co dělat, abych jí utekl. Pak se Katka vrátila a nahlásila, že jsem ji napadnul, ale to je nesmysl,“ dušuje se populární zpěvák a dýdžej, který svou ex považuje za obrovskou manipulátorku, jež ze sebe umí skvěle udělat oběť.

„Na kamerách je vidět, jak mě honí. Když vás někdo napadne a pořeže, přece ho nebudu pronásledovat. Na výslechu jsem ještě nebyl,“ dodal Kocián, který si ale myslí, že ani o trestný čin nepůjde, maximálně o přestupek.

Redakce eXtra.cz získala i šokující vyjádření Kateřiny, které brzy zveřejníme. Budete se divit, co vše řekla!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy