Bohužel se nám tady v dnešní době rozmohl takový nešvar. A to morbidně tlustí lidé, kteří nejsou už ani přijatelně tlustí, nýbrž to jsou sádlem obrostlé prasnice, které se považují za jakýsi prototyp zvláštního typu krásy.

Myslím si, že dost bylo sluníčkového protežování. Buďme všichni na sebe hodní, každý má v sobě určitý kus krásy, tloušťka dokáže být sexy. NE! Tloušťka nikdy nebyla sexy a nikdy nebude. Tlustí lidé se musí potýkat s velkými zdravotními problémy, a pokud tito lidé budou dáváni za vzor nám ostatním, tak to určitě nedopadne dobře.

Je to takový obrácený příklad vyhublosti či anorexie. Byly doby, kdy ideál krásy vážil dvacet kilo i s postelí a nočním stolkem. Pak se záhy ukázalo, že z těchhle vyhublých holek si bere příklad spousta dalších lidí a téměř v žádném z případů to nedopadá dobře.

A teď se setkáváme s opačným problémem. Jakmile začaly po mole chodit holky, které bylo za co chytit, tak to někomu nestačilo a musel to hnát opět do extrému. Na módních přehlídkách se promenádují obtloustlé vaky sádla, které nám chtějí vštěpit něco jako: „Koukejte, jsem tlustá jako celý vepřinec, ale přesto chodím po mole.“ A přesně tohle je špatně.

Jak vůbec někdo, kdo váží přes sto kilo, může milovat své tělo? Jestli je to pravda, tak jeho tělo určitě nemiluje jeho. Jenomže to si opět spousta lidí není schopná uvědomit.

Tahle móda začíná u holek, které je za co chytit, a končí u rozbředlých, zmaštěných prasnic. Nikdo se nechce dívat na obtloustlé kolosy masa, které se potácí jako tank, přičemž není poznat, kde jím končí prsa a začíná břicho.

Podobné soutěže krásy, které se zaměřují na XXL modelky, by měly být okamžitě zrušeny, nebo alespoň nazvány pravým jménem. Na morbidní tloušťce by se nemělo nic oslavovat. Jestli chce někdo takové soutěže pořádat, ať je nazve podle pravdy. Třeba Miss Světová Prasnice. Lidé si musí uvědomit, že chvástat se sádlem není cesta ani východisko.

U takových holek platí pravidlo podobně jako u spacáku nebo stanu. Neznamená, že když je to perfektně zabalené a dokonale postahované na všech stranách a pak to rozbalíte, tak jste následně schopni to dát do původního stavu. Nejste. Jen si vzpomeňte, jak vypadá zabalený spacák od vás a jak od profesionála.

Sečteno podtrženo, tlustí lidé by měli okamžitě se sebou něco dělat, hlavně pro dobro jejich zdraví, nebo se alespoň nevystavovat na odiv světu. Je to hnus!