Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Markéta Kuča bez trapné korektnosti: Tlusté prasnice nejsou sexy! Tak ještě jednou – NEJSOU SEXY!

Nemocní lidé vzrušují zase jen nemocné lidi!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
TOTO NENÍ GLOSA, TO JE KRUTÁ PRAVDA: Dnešní doba je plná extrémů. Jedním z nechutných trendů dnešní doby je láska k obezitě. Lidé přestali konečně uznávat vyhublé holky, což je sice chvályhodné, ale na druhou stranu začali protežovat extrémně tučná monstra. Což samozřejmě v žádném případě není v pořádku. Tlustí lidé nejsou sexy a obezita není obdivuhodná. Obezita je nemoc, neštěstí, nechutnost. Obezita není krása. Tohle by si měli lidé jednou provždy zapamatovat! A kdo si to zapamatovat nechce, ať si to napíše sádlem nad postel.

Bohužel se nám tady v dnešní době rozmohl takový nešvar. A to morbidně tlustí lidé, kteří nejsou už ani přijatelně tlustí, nýbrž to jsou sádlem obrostlé prasnice, které se považují za jakýsi prototyp zvláštního typu krásy.

Myslím si, že dost bylo sluníčkového protežování. Buďme všichni na sebe hodní, každý má v sobě určitý kus krásy, tloušťka dokáže být sexy. NE! Tloušťka nikdy nebyla sexy a nikdy nebude. Tlustí lidé se musí potýkat s velkými zdravotními problémy, a pokud tito lidé budou dáváni za vzor nám ostatním, tak to určitě nedopadne dobře.

Je to takový obrácený příklad vyhublosti či anorexie. Byly doby, kdy ideál krásy vážil dvacet kilo i s postelí a nočním stolkem. Pak se záhy ukázalo, že z těchhle vyhublých holek si bere příklad spousta dalších lidí a téměř v žádném z případů to nedopadá dobře.

A teď se setkáváme s opačným problémem. Jakmile začaly po mole chodit holky, které bylo za co chytit, tak to někomu nestačilo a musel to hnát opět do extrému. Na módních přehlídkách se promenádují obtloustlé vaky sádla, které nám chtějí vštěpit něco jako: „Koukejte, jsem tlustá jako celý vepřinec, ale přesto chodím po mole.“ A přesně tohle je špatně.

Jak vůbec někdo, kdo váží přes sto kilo, může milovat své tělo? Jestli je to pravda, tak jeho tělo určitě nemiluje jeho. Jenomže to si opět spousta lidí není schopná uvědomit.

Tahle móda začíná u holek, které je za co chytit, a končí u rozbředlých, zmaštěných prasnic. Nikdo se nechce dívat na obtloustlé kolosy masa, které se potácí jako tank, přičemž není poznat, kde jím končí prsa a začíná břicho.

Podobné soutěže krásy, které se zaměřují na XXL modelky, by měly být okamžitě zrušeny, nebo alespoň nazvány pravým jménem. Na morbidní tloušťce by se nemělo nic oslavovat. Jestli chce někdo takové soutěže pořádat, ať je nazve podle pravdy. Třeba Miss Světová Prasnice. Lidé si musí uvědomit, že chvástat se sádlem není cesta ani východisko.

U takových holek platí pravidlo podobně jako u spacáku nebo stanu. Neznamená, že když je to perfektně zabalené a dokonale postahované na všech stranách a pak to rozbalíte, tak jste následně schopni to dát do původního stavu. Nejste. Jen si vzpomeňte, jak vypadá zabalený spacák od vás a jak od profesionála.

Sečteno podtrženo, tlustí lidé by měli okamžitě se sebou něco dělat, hlavně pro dobro jejich zdraví, nebo se alespoň nevystavovat na odiv světu. Je to hnus!

Související články

Další články