Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Mariah Carey ztratila veškerou soudnost a narvala se do útlého modelu: Vedle Jennifer Lopez vypadala jako tuleň

To je rozdíl, co?
+ Dalších 43 fotografií
Mariah Carey i Jennifer Lopez jsou obrovské hvězdy. Mají toho hodně společného, ale jedno je rozděluje. Zatímco Jennifer Lopez maká na své postavičce, jak může, tak Mariah na ni kompletně kašle. To by možná ani tak nevadilo, kdyby ovšem Mariah měla aspoň krapet soudnosti.

Zpěvačky Mariah Carey a Jennifer Lopez (48) nedávno vystupovaly na koncertě a po jejich vystoupení si nešlo nevšimnout, že obě hvězdy zvolily podobný outfit. Jenomže každá v něm vypadala trochu jinak.

Jennifer Lopez je známá tím, že svou postavičku morduje pravidelně v posilovně, aby vypadala i ve svém věku téměř dokonale. Její kolegyně Mariah ovšem zastává jiný názor. Tahle kdysi útlá a krásná zpěvačka kompletně kašle na svou postavu a kyne fanouškům před očima.

Její kila navíc by možná ani tak nevadila, kdyby je uměla nosit. Mariah Carey evidentně ztratila veškerou soudnost a narvala se do miniaturního oblečku. Ve srovnání s Jennifer vypadala jako lachtan ve spacáku.

Mohlo by vás zajímat

Další články