Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mariah Carey odkopla snoubence a teď randí s tímhle zajíčkem

Milionář, nebo mladičký svalovec, zdá se, že Mimi už má jasno!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
V poslední době je poněkud moderní, že starší ikony showbyznysu se jen tak poflakují s mladšími zajíčky. A většinou jsou to, světe, div se, jejich tanečníci. Jako módní doplněk fungují skvěle. Styl, který začala Madonna, rozvinula J. Lo, teď úspěšně jede Mariah Carey.

Svět obletěla informace, že Mariah, která byla dlouhodobě zasnoubená s australským milionářem Jamesem Packerem, jej tak trochu poslala k šípku a dala se do kupy s jedním ze svých tanečníků Bryanem Tanakou. Mimi a Bryan si prý vybudovali vztah během jejího turné a ve Vegas se tuhle bombu rozhodli odpálit veřejně. Ne vždy, co se děje ve Vegas, zůstává ve Vegas, že?

Mariah prožívá těžké období a s Jamesem to údajně neklapalo již dlouho. Sám má problémy s mentálním zdravím, a tak se chudák Mimi cítila opuštěná a slabá. Kam jinam se uchýlit než do náruče mladšího tanečníka, že? A přitom to vypadalo tak nadějně.

Mariah a James se poznali v roce 2014, oba byli již dvakrát rozvedení, takže to vzali zlehka. Mimi si sice stěžovala, že její zásnubní prsten s 35karátovými diamanty je tak těžký, že nezvedne prst, ale kdo by řešil malichernosti. Letos se plánovala svatba v kruhu rodinném, ale jak je vidět, někdo si asi něco rozmyslel.

Související články

Další články