Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Maria Šarapovová je velká DIVOŠKA a život si umí pořádně UŽÍVAT: Více chlapů naráz i ALKOHOL místo tenisu!

Ta holka si umí užívat!
+ Dalších 7 fotografií
Maria Šarapovová se vrací zpět k tenisu! Její trest měl trvat rok a půl kvůli zjištěnému dopingu, ale vyprší o tři měsíce dříve. Ještě než tahle rebelka chytne raketu do ruky a postaví se na kurty ke svému prvnímu zápasu po dlouhé době, poskytla exkluzivní rozhovor pro magazín Vogue.

Možná by jiní tenisté a tenistky byli naprosto zoufalí z toho, že dostali zákaz hraní, a utápěli by se v depresích. Jenomže tohle rozhodně není případ Marii Šarapovové. U té sice dopingová komise nalezla meldonium a dostala distanc na rok a půl. Maria se bránila, že meldonium užívala kvůli zdravotním problémům, ale v současné době je opravdu ráda, že zákaz hraní dostala.

Po delší pauze otevřeně přiznala, že díky distanci konečně poznala, jaké je žít. „V minulém roce jsem alkoholu vypila mnohem víc než kdy jindy v mém životě,“ přiznala s úsměvem. Chcete ji odsuzovat? „Nehledejte v tom nic, jen jsem vlastně vedla společenský život," tvrdí.

Maria není kdovíjak oblíbenou hráčkou, což sama ví, a dodává, že společník na party umí být dokonalý. „Spousta lidí na okruhu mě nezná osobně. V šatně trávím co nejméně času, chci vždycky zmizet co nejdřív. Prostě mám jiný život v soukromí. Mám rodinu, mám přátele. A tak trávím čas s nimi a energii dávám jim," vysvětluje.

Tenistka si svoji pauzu vychvaluje a je za ni moc ráda. „Navštívila jsem místa, kde jsem nikdy předtím nebyla – třeba Barcelonu nebo Chorvatsko. A chci se podívat do Londýna. Znám Wimbledon, ale to město vůbec neznám," prozradila.

Samozřejmě že když se nevěnovala tenisu, přišli na řadu chlapi. Po rozchodu s Grigorem Dimitrovem je volná a nechávala se jen tak balit. „Chodila jsem ve stejný čas s více muži. Ani nevím, co to sakra bylo," přiznala se smíchem. Ale vůbec jí to nevadilo. „Byla jsem opravdu šťastná, bylo to opravdu tak nové! A trochu jako z jedné knížky, kterou mám tak ráda," přiznala.

Mohlo by vás zajímat

Další články