Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Marek Eben jako starý mlsný kocour! Chce sahat, ale nemůže, kritizují moderátora StarDance

Marek Ebena a Kateřina Sokolová
Zdroj: CNC / CNC / Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
stardance 2019
Zkušený moderátor Marek Eben (61) se ocitá pod těžkou palbou kritiků. Ve StarDance prý degraduje ženy na pouhé objekty nízkých pudů a mrzkého chtíče. Eben se snaží taneční show moderovat neotřelým způsobem, ale to se mu prý v současné době nedaří. Podle kritiků působí jako kocour, který má mlsný jazyk i ruce.

Moderátor Marek Eben patří k nejhodnějším a nejslušnějším mužům v Praze. Jemný a kultivovaný humor, který Eben přes televizní obrazovky vysílá, roky přinášel úsměv, uklidnění a pozitivní vibrace. Ženy a dívky Ebena ctily, muži a kluci ho zase respektovali a fandili mu.

Jenže během vysílání StarDance 2019 se proti Ebenovi postavil filmový kritik Kamil Fila. Ten nejprve napsal hodně ostrou glosu, že Eben je starý a jeho vtípky a komentáře na tanečnice jsou za hranou slušnosti a dobrého vychování - psali jsme zde. Fila nebyl sám a jeho kritiku podpořily i další osobnosti. A Eben musí přijmout i fakt, že kritika jeho práce zdaleka nekončí.

Chce si sáhnout, ale nemůže

"Působí, jako by měl britský humor, který není lascivní a zbytečně dvojsmyslný. Ale když se člověk podívá pořádně, tak je vlastně sexistický. To znamená, že z těch žen dělá objekty na čumendu. Těch výroků už má desítky a působí tedy jako starý mlsný kocour, který by si chtěl sáhnout, ale nemůže," uvedl Fila v internetovém pořadu Standashow.

Někteří diváci tvrdí, že Fila má pravdu a že Eben je za zenitem. Další diváci StarDance ale tvrdí, že Eben je kvalitní moderátor a jeho výkony jsou mnohem lepší než to, co předvádí Tereza Kostková (43).

Jaký názor máte na Ebena vy? Vadí vám jeho humor? Nebo ho považujete za laskavého pána?

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy