Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Mára v Ulici válí! Čeká ho snad žhavá švédská trojka?

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 14 fotografií
Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob Ulice je taková jedna velká králíkárna. Opět se nebude ani jeden z nás nudit!

Jen co se Mára rozešel s Monikou, která odletěla zachraňovat svět do Afriky, okamžitě se kolem něj začala motat nejedna kráska! Olinka a Radka se opět připletly Márovi do cesty, ale bohužel ve stejný čas. Asi by si tenkrát nikdo netipnul, že se mu obě dvě budou opět střídat v jeho posteli jako za zlatých starých časů, než začal znovu chodit s věčně ukňouranou Monikou.

Teď nastal doslova souboj na život a na smrt! Která z těchto dvou slečen nakonec Máru dostane?! Mára má pro milou Olinku sice slabost, ale Radka je taková ohnivá mamba, která je o něco zábavnější.

Všichni se znají spoustu let, Mára měl kdysi s oběma hodně volný vztah plný sexu, na který tak trochu navázal po nedávném rozchodu s Monikou. Je mu dobře s oběma, ale ani jednu nepovažuje za svou přítelkyni. Monika mu totiž dala takový kouř, že se z toho dává dohromady ještě teď!

A tak je to teď tak, že se holky v jeho posteli střídají jako na běžícím páse. A to se už začíná vymykat kontrole. Nebohá Olinka už na Radku šíleně žárlí a začíná jí dokonce vyhrožovat! Co bude následovat? Čeká nás pikantní noc plná vášně. Nejdříve to začne nevinnou školní hrou FLAŠKA, která se zvrhne v absolutní striptýz se šťastným koncem... hlavně pro Máru. Švédská trojka v Ulici, proč pak by ne?! Po Bedřichově zhuleném sexuálním úletu to opět chtělo trochu okořenit!

Související články

Další články