Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Manželská hádka na Slovensku skončila tragédií: Otec rodiny najel vozem do dětského pokoje

Takto vypadala slovenská tragédie, Jozef najel autem do rodinného domu
v místě, kde byl dětský pokoj.

Malá slovenská obec Veľké Kozmálovce zažila v pondělí brzy ráno velkou místní tragédii. Vedla k ní předchozí manželská hádka, která skončila snad tím nejhorším možným způsobem.

Otec od rodiny Jozef (†40) se během večera pohádal se svou šestatřicetiletou manželkou Helenou a zvolil poměrně krutý způsob zakončení manželské krize. V touze po pomstě a jednající v afektu sedl do vlastního vozu a najel s ním do rodinného domu do míst, kde bylo okno do dětského pokoje.

Po nárazu auto vybouchlo a otec dvou dětí na místě zemřel, oheň se ale začal od auta šířit po domě a vypukl požár. Třináctiletý syn utrpěl popáleniny na deseti procentech těla, Jozefova žena Helena je zraněná jen lehce. Starší dcera Kristína (17) utrpěla těžký šok.

Přestože Slovák autem prorazil zeď domu, jako by byla z papíru, naštěstí v pokoji nebyly děti tak blízko stěny, aby se jim stalo něco vážnějšího nebo si je dokonce jejich otec vzal s sebou.

Mohlo by vás zajímat

Další články