Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Manželka hokejového reprezentanta zemřela při porodu dvojčat: Lékaři do poslední chvíle řešili, koho zachrání

+ Dalších 9 fotografií
Tohle je opravdu šokující tragédie. Manželka hokejisty Valacha zemřela při porodu. Lékaři do poslední chvíle bojovali o její život, provedli císařský řez, ale mladou maminku se zachránit nepovedlo.

Neuvěřitelná rána postihla rodinu slovenského hokejisty Juraje Valacha. S krásnou manželkou Simonou se velmi těšili na příchod dvojčat, ale všechno je jinak. Simona Valachová zemřela při porodu!

„Manželka Simona, kterou si Valach vzal loni v létě, o víkendu během vedra zkolabovala ve vysokém stadiu těhotenství,“ napsal Nový Čas.

Ženu okamžitě odvezli do nemocnice F. D. Roosevelta v Bánské Bystrici. Lékaři věřili, že se jim povede mladou matku zachránit, i když bylo za pět minut dvanáct…

Rychle provedli císařský řez, ale nestačilo to. Simona Valachová jim umřela pod rukama. Lékaři vyvinuli enormní úsilí, aby zachránili matku i miminka, ale osud byl proti nim.

Miminka by podle informací Nového Času měla být v pořádku, ale Simona během porodu zemřela. Tatínek jim tedy bude o statečné a krásné mamince jen vyprávět nad fotkami…

Juraj Valach hrával za brněnskou Kometu, pak za Slavii. Štěstí zkoušel také v týmu Slovanu Bratislava nebo u Pirátů z Chomutova, kde se potkal s trenérem Růžičkou.

Související články

Další články