Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Manipulátor vám udělá ze života totální peklo! Tohle je 12 znaků, že jste se s ním zapletla i vy!

Zdroj: archiv
Jsou všude kolem nás. Charismatičtí, okouzlující a prudce inteligentní muži, kteří si svou oběť pečlivě vyhlédnou a pak ji zneškodní. Ke své spokojenosti potřebují, aby měla dostatek pozitivní energie, kterou z ní následně vysosají a pak ji odhodí jako kus hadru!

Milé dámy, pokud jste měly tu smůlu a nalepily jste si na sebe manipulátora, nezbývá nám než popřát vám upřímnou soustrast a následně hodně sil k tomu, abyste se ho co nejdříve zbavily!

Jestliže chlapa, jenž se vám snaží udělat ze života peklo, chcete dostat co nejrychleji ze svého dosahu, musíte jej nejprve správně identifikovat!

A tohle je 12 bezpečných znaků, které ho usvědčí!

1. Vždycky za všechno špatné budou moci ostatní. Jeho okolí, jeho přátelé, jeho šéf a samozřejmě vy. Vy jste vlastně ta, kvůli které je věčně nervózní, nerozhodný, smutný, ba dokonce nemocný...

2. I když se bude tvářit nešťastně, nikdy vám neřekne přímo do očí, co mu vadí nebo co by rád. Prostě bude chodit tak dlouho kolem horké kaše, až se budete sama cítit trapně, že vám to pořád ještě nedocvaklo.

3. Svoje názory, chování a city bude proměňovat podle situace. Zatímco před vámi bude jednoho pomlouvat, v přímém kontaktu s ním bude nadmíru přátelský.

4. Skoro nikdy nesplní to, co slíbí. A jako omluvu navrch vysype tisíc racionálních a zdánlivě velice objektivních důvodů, proč tomu tak je. Měl moc práce, nepřijel mu taxík, byla zácpa, zemřela mu babička...

5. Z očí do očí toho s vámi moc neprobere. Spíš vám bude psát dlouhatánské smsky, e-maily nebo telefonní vzkazy...

6. Rád a často ze sebe dělá chudáčka. Má depresi, špatně spí, jeho maminka je nemocná, jeho otec umírá, jeho sestra ho chce o všechno obrat... A vy ho musíte litovat!

7. Obvykle vás vůbec neposlouchá. A nebo si vlastně nepamatuje nic z toho, co jste mu řekla. V centru pozornosti jsou vždycky jen jeho myšlenky.

8. Je přehnaně sebevědomý a egoistický. Vlastní vinu prakticky nikdy nepřizná a chyby nepřipustí. On dělá všechno nejlépe, on má právo rozhodovat...

9. Druhé naopak často sráží a nenápadně kritizuje. Vlastně i vy jste proti němu úplná nicka. Jste moc rozlítaná, náladová, koketní...

10. Vašich morálních zásad bude využívat ve svůj prospěch. Nemůžete ho přece nechat samotného, když je mu špatně. A nemůžete se na něj teď vykašlat, když víte, co prožívá...

11. Dokáže velice mistrně lichotit, když to bude potřeba. Jelikož se na vás včera vykašlal, dnes vám přinese květinu a řekne vám, že jste nejkrásnější žena pod sluncem.

12. Lže a překrucuje, jako když tiskne. Ale když ho ze lži usvědčíte, bude tvrdit, že lžete sama. A nejhorší na tom je, že si tak nakonec opravdu budete připadat.

Související články

Další články