Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Maminka zavražděné Elišky promluvila: Pořád doufám, že je to jen špatný vtip!

Svého vraha znala prý Eliška pouhý týden, tvrdí její zdrcená matka.
Maminka zavražděné Elišky z Teplic je samozřejmě z celé tragické události zoufalá. I přes svůj smutek poskytla TV Nova rozhovor, ve kterém odhaluje další smutné detaily děsivého činu. Podezřelého z vraždy, čtrnáctiletého Daniela, prý znala její dcera teprve týden. V současné době je paní Ivana na antidepresivech a pořád nechápe, jak se tak strašná událost mohla stát.

„Eliška ještě normálně přišla k babičce domů, najedla se a pak měla jít k tátovi na koně a pak se vrátit domů. Tam ale už nedošla,“ rekapituluje celý osudný večer její matka. Místo toho vrah vylákal Elišku do chatky v lesoparku, kde ji zabil.

Eliška u babičky vyrůstala, aby neustále nemusela pendlovat mezi různými byty. Její matka tou dobou měnila partnery a její prarodiče chtěli, aby měla stálý domov.

Podezřelého vraha, mladistvého Daniela, neznala a všechny informace se dozvídá postupně. Prý s ní nespolupracuje ani policie. „Já nevím vůbec nic, některé věci se dozvídám od Eliščiných kamarádek,“ tvrdí dokonce.

Danielova rodina se jí doteď neozvala, aby jí projevila upřímnou soustrast. Navíc teď paní Ivana končí šestinedělí a před dvěma lety jí zemřel tatínek. „Nikdy bych nečekala, že matka pohřbí svoje dítě,“ říká s tím, že místo toho, aby se radovala z dalšího potomka, řeší pohřeb své dcery.

„Proč se to muselo stát zrovna nám. Já nikomu neubližuju, nic,“ uzavírá smutný rozhovor zdrcená matka.

Mohlo by vás zajímat

Další články