Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Maminka roku: Umlátila dceru kvůli marihuaně!

Šílená matka mlátila své dítě kvůli drogám.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Stát už se může opravdu vše! Britka Kathryn Smith zavraždila svou dceru Aveeshii Jane, a to jen kvůli marihuaně. Myslíte, že taková matka pociťuje lítost?

Neuvěřitelný příběh se stal v Británii. Tam matka zavraždila svou dceru Aveeshii Jane Smith a za svůj čin byla také odsouzena.

Pokud vás zajímá, co na tuto hrůzu říká tatínek, tak budete opět v šoku. Ten se totiž na činu podílel, po celou dobu vraždy byl přítomen a šílené matce v činu nezabránil. Expartner Matthew Rigby si vysloužil tři a půl roku vězení.

Matka Kathryn byla závislá na marihuaně a ani z rodiny neměla vžité návyky na mateřství. Sama pocházela z nestabilní rodiny, která jí toho moc do života nedala. Právě drogy sehrály důležitou roli v hrůzném činu.

V jednom ze svých záchvatů napadla svou dceru a dívenka musela bojovat o život. Tehdy ještě maličká Aveeshii skončila na sociálce. Jenže pak se dostala zpět ke své matce. Všichni čekali, co bude dál. Následoval další záchvat, který malá dívenka už nepřežila.

Související články

Další články