Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Máme recept na naše vítězství v hokeji: Navlečte české repre bílé dresy a zlato je naše. Podívejte se na důkazní fotografie!

Zdroj: koláž archiv
+ Další 4 fotografie

Dnes nám to začíná, nejsledovanější sport na zimní olympiádě je samozřejmě hokej a o to víc bude český divák napnut jako kšandy. Podaří se zopakovat úspěch z Nagana, kdy jsme porazili Rusy? Výhra by byla o to sladší, že sborná, náš odvěký největší nepřítel, je letos doma a porážka by tak pro ně měla daleko trpčejší příchuť.

Jaký je recept na vítězství? Žádný takový pro českou reprezentaci neexistuje, ale kdybychom se drželi bílého dresu, budeme zlatu o něco blíže. Když se jeden podívá na historii důležitých zápasů Česka, většinou v těch vítězných převládá bílá barva.

A to nejen ve finále, ale i ve vyřazovacích play-off. Bílá vládne českému ledu a i s ní jsme zvítězili právě v Naganu, na jehož úspěch nyní zase navážeme, jak všichni doufají. A protože náš šéfredaktor Pavel Novotný je od pondělí expertem na snowboard, zbytek redakce se pasuje na experty v ledním hokeji a radíme Hadamczikovi - chceš zlato? Švindluj v losech, kdo je doma a kdo hostem, aby naši vyhráli pokaždé bílé "domácí" dresy.

Leda bychom se ve finále střetli s Finskem.

Související články

Další články