Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Máme pro vás dobrou zprávu! Seriál Hra o trůny se bude vysílat ještě minimálně dva další roky!

Zdroj: HBO

Čtvrtá série Hry o trůny na HBO boří rekordy ve sledovanosti a opět jde o pirátsky nejstahovanější seriál vůbec. Není tedy divu, že je HBO velmi spokojena a objednala si další dvě série seriálu, ačkoli patří mezi výrobně vůbec nejdražší.

"Hra o trůny je fenomén jako žádný jiný," vysvětluje své rozhodnutí prezident programu na HBO. Chválí také dva hlavní producenty, Davida Benioffa a D. B. Weisse, kteří píší scénáře k některým dílům a patří mezi tři lidi, kteří jako jediní vědí, jak má celá Hra o trůny skončit. Tím třetím je autor předloh George R. R. Martin.

Pořád ale hrozí, že seriály doženou předlohy George R. R. Martina, protože ten si dává s dalšími novými knižními díly pěkně načas. Ostatně mezi vydáním dílu Bouře mečů a Hostina pro vrány uběhlo pět let, mezi vydáním Hostiny pro vrány a Tanec s draky dokonce šest let.

Na šesté knize s názvem A Winds of Winter se zatím stále pracuje a rozhodně nevyjde dříve než v roce 2015, tedy zhruba v době, kdy by měla v televizi běžet pátá série.

George R. R. Martin ale řekl, že v plánu má pro sérii tak epické věci, že je možná ani nebudou moct v seriálu zaplatit a bude muset vzniknout i celovečerní film pro kina.

Související články

Další články