Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Máme doznání Kramného! Advokátka Klára Long Slámová je o tom přesvědčená!

Fotky z Egypta poskytl vybraným novinářům právník Keroles Ezzat Bashier.
+ Další 3 fotografie
Petr Kramný, o kterém je policie přesvědčena, že zabil svou manželku a dceru, se k vraždě zatím nepřiznal. Advokátka Klára Long Slámová je ale přesvědčená, že něco jako jeho doznání přeci jen existuje.

Petr Kramný to u soudu nemá jednoduché. Stojí proti němu odborné posudky znalců i důkazy, které našli čeští patologové.

Kramný se ale k vyvraždění své rodiny zatím nepřiznal. Pořád tvrdí, že jeho rodina musela být v Egyptě otrávena neznámým jedem.

Advokátka Klára Long Slámová, která zastupuje rodinu zesnulé Moniky Kramné, je ale přesvědčena, že existuje něco jako doznání.

Kramný totiž po návratu z Egypta navázal intimní poměr s Šárkou L. a jednoho dne jí po telefonu řekl, že „spala s vrahem“. I když Kramný bude tvrdit, že to bylo myšleno v žertu, u soudu mu to rozhodně neprospěje.

„Minimálně v jednom hovoru je nepřímé doznání. Řekl Šárce, že spala s vrahem, a smál se. Odposlechy prokazují jeho nenávist k manželce, kterou zcela popírá. Je tam i obviňování její osoby z vraždy,“ uvedla Klára Long Slámová v rozhovoru pro Blesk.

Pokud bude Petr Kramný uznán vinným z vyvraždění své rodiny, hrozí mu výjimečný trest. Podle oslovených odborníků je ve hře i doživotní trest.

Mohlo by vás zajímat

Další články