Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Mama Džegr si nebrala servítky: Ostře se opřela do rodičů Veroniky Kopřivové!

Mama Džegr to řekla na rovinu.
+ Dalších 47 fotografií
Anna Jágrová v dnešním rozhovoru zaperlila. Na paškál si nevzala jen svého syna Jaromíra, ale také rodiče jeho partnerky. Jaká je podle Mama Džegr rodina Veroniky Kopřivové?

Milovaná matinka hokejové legendy dnes slaví sedmdesáté narozeniny. Ku příležitosti této události udělala rozhovor pro Blesk.cz, kde mluvila nejen o sobě a svém synovi, ale také o Veronice Kopřivové (25).

“I když je věkově jinde, mám si s ní co říct. A nejdůležitější je stejně to, že s ní je Jarda šťastnej,” diplomaticky vybruslila ze zákeřné otázky. Pak ovšem možná trochu uhodila hřebíček přímo na hlavičku, protože se pustila do rodiny Kopřivové.

“Myslím si, že za hodně věcí v jejím životě jsou zodpovědní její rodiče,” ostře se opřela do rodiny dívky, která momentálně s Jaromírem Jágrem (44) tvoří pár.

Otázkou je, zda skutečně lze vinit rodiče Veroniky za to, že tancovala na klínech německých dělníků, nebo za to, že z jejího syna udělala infantilního teenagera, který jde hokejově stále více ke dnu…

Mohlo by vás zajímat

Další články