Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Malý kluk se pohádal s matkou kvůli Xboxu a pak ji chtěl vyděsit sebevraždou, bohužel ho našli až příliš pozdě

Henry Tattersall utratil spousty peněz za hry, když mu to rodiče vyčetli,
oběsil se.

Demonstrativní sebevražda, která dopadla nejhůř, jak mohla. Třináctiletý Henry Tattersall byl jako každé dítě závislé na hraní Xboxu, až na to, že ho to doslova stálo život. Jeho matka mu povolila použít svou kreditní kartu na nákup nových her, ale malý Henry to trochu přepísknul.

Utratil za ně necelých 12 tisíc korun, a když na to rodiče přišli, následoval výchovný trest v podobě naštvaného kázání. Podle slov matky byl její syn také v šoku, kolik utratil peněz, a zlobil se, že se na něj rodiče zlobí. Utekl proto do svého pokoje, kde na svůj facebookový profil ve zlosti napsal, že se zabije. A pak se oběsil.

Sebevražda nastala někdy okolo půl páté odpoledne, kdy matka ještě slyšela svého syna, jak ve svém horním pokoji hovoří z okna s kamarády. Když ho ale volali v pět hodin na večeři, nikdo neodpovídal. Jeho sestra Holly (16) proto šla pro bratra a našla ho ve svém pokoji oběšeného. I přes příjezd záchranné služby nebylo chlapci pomoci, vyšetřovatelé případu ale tvrdí, že šlo o typickou demonstrativní sebevraždu a Henry takto chtěl jen rodiče citově vydírat, bohužel se mu to vymklo z rukou.

Vyšetřování proběhlo také v samotné rodině a případ byl uzavřen s tím, že chlapec měl klidné rodinné prostředí, nikdo ho nešikanoval ve škole ani netrápil, rodiče se o něj starali a nikdy předtím se o sebevraždu nepokusil. Teorii vyšetřovatelů o nechtěně dokonané demonstrativní sebevraždě kvůli pár tisícovkám potvrzuje i to, že Henry si během svého činu nechal otevřené dveře od pokoje, aby jej rodiče nebo sestra viděli. Bohužel byli všichni zaměstnáni přípravou večeře v dolním patře domu.

Související články

Další články