Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Málo známý dědic Kellnerova bohatství: Syn z prvního manželství Petr dělá kariéru ve Španělsku

Zdroj: PPF/Pixabay/koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
Smrt Petra Kellnera
Miliardář Petr Kellner, jenž zemřel při tragické havárii vrtulníku na Aljašce, nikdy nebyl mužem, který by vyhledával pozornost reflektorů. Do médií promlouval zřídka a svůj osobní život si pečlivě střežil. Málokdo tak tušil, že byl dvakrát ženatý. Jeho první ženou byla Iva Kellnerová, s níž měl nejbohatší Čech syna Petra. Jak zjistili redaktoři eXtra.cz, žije první Kellnerův potomek ve Španělsku, kde pracuje v managementu barcelonské nemocnice.

V otázce dědictví zesnulého miliardáře Petra Kellnera se skloňují především jména jeho čtyř dětí, které měl podnikatel se ženou Renátou. Zapomíná se přitom na fakt, že nejbohatší Čech byl ženatý hned dvakrát a z prvního manželství má syna Petra. V případné závěti tak může zaznít i jeho jméno.

Redaktoři eXtra.cz vypátrali Petra Kellnera mladšího v zahraničí, kde dlouhodobě žije a také pracuje. Jeho poslední zaměstnání ho přivedlo do Španělska, konkrétně do Barcelony. Tam pracuje v managementu zdravotnického zařízení Wellness Kliniek España, jehož stavba se zatím dokončuje.

Účast na pohřbu komplikuje koronavirus

Zařízení se soustředí "na kosmetickou plastickou chirurgii a estetickou stomatologii" a nabízí řadu zákroků od úpravy prsou až po liposukce. Wellness Kliniek do Španělska expandovala z Belgie, kde má za sebou dvacet let působení.

Právě syn slavného miliardáře pomáhá nový projekt rozjet a z vysoké pozice v managementu má na starosti nábor zaměstnanců do nové barcelonské pobočky. Ta je už v provozu, i když její stavba ještě není kompletně dokončena.

Zatím není jasné, zda Petr Kellner mladší dorazí na pohřeb svého otce, a to i kvůli koronavirovým opatřením, protože pro cestování platí přísná pravidla. Rodina zesnulého miliardáře už dopředu informovala, že poslední rozloučení proběhne pouze v rodinném kruhu.

Související články

Další články