Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Malá holčička neskutečně trpí a vysloužila si přezdívku HULK: Kvůli vzácné nemoci jí roste horní část těla do gigantických rozměrů!

Holčička se snaží prát se svou nemocí jako lev!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Malá Madison Gatlin, které je teprve osmnáct měsíců, získala přezdívku Hulk kvůli vzácnému cloves syndromu, kterým trpí. Ten způsobil, že její vrchní část těla a ruce rostou do enormních velikostí.

Tahle holčička se nestačila po světě ještě pořádně rozkoukat a už musí každým dnem bojovat s hroznou nemocí. Madison Gatlin je teprve osmnáct měsíců a už v tak mladém věku musí dost často navštěvovat lékaře a nemocnice.

Místo toho, aby si hrála se svými vrstevnicemi a užívala si své dětství, tak se už od narození potýká s vážnou nemocí, která jí komplikuje život.

Madison trpí totiž vzácným syndromem, který způsobuje, že její vrchní část těla, zejména ruce, roste do gigantických rozměrů.

Kvůli tomuhle onemocnění si také vysloužila přezdívku Hulk. Její rodiče se snaží své malé dceři zpříjemňovat každou chvilku, jak jen to jde.

Bohužel s tímto onemocněním se bude potýkat dlouhodobě a čeká ji ještě hodně náročných lékařských procedur.

Související články

Další články