Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Mají ještě sopel u nosu, a přesto jim celý svět závidí miliardy: Kdo z těchto 10 pazdrátů vydělal nejvíc peněz?

Mají ještě sopel u nosu, a přesto jim celý svět závidí miliardy: Kdo z těchto 10 pazdrátů vydělal nejvíc peněz?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií

Časopis Forbes uveřejnil žebříček nejlépe vydělávajících umělců do třiceti let. A jedná se o opravdu hodně vysoké částky!

Jakožto jedni z největších fanoušků Justýny Biebrové jsme naprosto nadšeni, že obsadila první místo! Máme vkus a víme komu fandit. Justin Bieber (20) sice vydal svoje poslední album v prosinci 2013 (Journals), ale celý rok ho propagoval na turné. Díky 67 koncertům po celém světě si vydělal krásnou miliardu a půl. Jsme šťastni a nadšeni dobrým vkusem posluchačů po celém světě, a když jsme se dozvěděli, že celkový zisk mladého "zpěváka" mezi červnem 2013 a červnem 2014 je 1,8 miliardy korun, málem jsme si štěstím roztrhaly naše vuittonky!

A jako by to nestačilo, na druhém místě se umístila skupina One Direction Ano! Skupinka pubertálních chlapečků za své pomrkávání po náctiletých slečinkách zinkasovala 111 milionů korun. Konečně můžeme ospravedlnit, proč jsme velkou papírovou podobiznu našeho gurua Pavla Novotného (18) vyměnili za Harryho Stylese a po příchodu do práce se k němu každý den modlíme a doufáme, že píseň Best song ever nikdy nezemře a stane se historickou klasikou.

Do třetice zde máme Taylor Swift (24), která se u nás těší obrovské oblibě především proto, že máme rádi celebrity, které ví, co chtějí! A Taylor má naprosto geniální marketingový plán spočívající v neustálém randění se slavnými muži, kteří ji následně po několika měsících naprosto zděšení z její šílené hysterické povahy opouští Ona nazpívá song o tom, jaká byl její ex nula, a další hit je na světě! Pecka, co víc si od blonďaté a opravdu vzhledově "moc zajímavé" celebrity přát! Jen škoda, že v první desítce není její nejlepší kamarádka Selena Gomez I když moment, musíme zjistit, jestli se naprosto nepřelétavá Taylor jak ve vztazích osobních, tak přátelských se Selenou zrovna baví, nebo zda se k smrti nesnáší. Nestíháme to sledovat.

Na dalších místech se umístili Bruno Mars (29), Rihanna (26) a Miley Cyrus (22). Sedmé místo obsadila jediná herečka v žebříčku, naše milovaná Jennifer Lawrence (24), která si získala srdce celé redakce díky kauze fappening. Osmé místo má královna všech monster Lady Gaga (28). Na devátém místě se umístil trochu překvapivě Avicii (25). Desítku uzavírá Skrillex (26).

Všem gratulujeme a jsme z celého srdce rádi, že lidé dnes ještě stále umí ocenit dobré umění a připlatit si za kvalitu!

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy