Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Mají je za trosky a čekají propadák: Sázkové kanceláře reprezentaci nevěří!

Vůjtek sám cítí, že na MS může přijít propadák.
+ Další fotografie
Sázkové kanceláře českým reprezentantům na šampionátu nevěří. Vypsané kurzy naznačují, že sázka na ně znamená předem vyhozené peníze.

Naší reprezentaci před nacházejícím turnajem roku nevěří snad vůbec nikdo. Fanoušci jsou rozhořčeni, protože největší české hvězdy nechtějí reprezentovat a do Ruska odcestuje sestava, která jednoduše není konkurenceschopná.

Omluvenky trenéru Vůjtkovi navíc přicházejí s odůvodněním typu: únava, bolesti hlavičky a podobně, tudíž to není jen o nemohoucnosti, ale i o lenosti a nechuti pomoci reprezentaci k dalšímu úspěchu.

Sázkové kanceláře nejvíce věří Rusku a Kanadě, za ně totiž nastoupí hvězdy, pro které je reprezentace otázkou cti. Naši se kurzově pomalu blíží týmům, jako je Švýcarsko nebo Slovensko, a pokud se omluví i další borci, mohou klesat i nadále.

Kurz 17:1 je skutečně hodně, kde jsou ty časy, kdy jsme bývali mezi největšími favority a každý v českém dresu chtěl hrát, třeba takový Jarda Jágr klouzal po ledě i se zlomeným malíčkem.

Mohlo by vás zajímat

Další články