Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mahulena Bočanová se zakoukala do sportovní legendy: Šarmantní český tenista je její LÁSKA!

Ta Mahulena se ale nezdá. Koho chce ulovit tentokrát?
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Sice ještě nedávno herečka Mahulena Bočanová (48) tvrdila, že ve svém životě nechce žádného muže, ale vypadá to, že hodně rychle otočila. Do jejích sítí se měl zaplést světoznámý tenista, kterému posílá zamilované vzkazy!

O herečce se vypráví, že je to pěkná divoška a dost mužů se jí bojí. Jde do všeho po hlavě a nejradši by chtěla, aby chlap skákal, jak ona píská. Proto vlastně ztroskotaly její dvě manželství a dlouhou dobu už je bez partnera.

Jenže se zdá, že už jí samota začala lézt na mozek a přála by si pořádného chlapa vedle sebe. A jak jsme přišli na to, že se jí zachtělo tenisty Radka Štěpánka, který je proslulý tím, že randí jen s celebritami? Náš všímavý čtenář nám zaslal zamilovaný vzkaz, který posílala „Mahu“ na Facebook.

„Radeček láska“ napsala pod článek, který chválil úspěšného tenistu a lamače dívčích srdcí. Co tedy mezi horkokrevnou Mahulenou a sexuálním nadsamcem teda je? Všichni jsou z toho paf, jestli je to pravda, nebo je to jen jednostranné.

Zkoušeli jsme herečku kontaktovat, ale bohužel bez odezvy. Že by samou láskou neměla ani čas zvednout telefon či odpovědět na zprávu? Když se sexy brunetka zamiluje, tak nevidí ani neslyší. Ale svému milému do Brazílie nejela fandit, jen u televize mu drží palce. Asi je vše ještě v počátcích, kdy nechtějí nic zakřiknout. Nebo jde jen o přátelství s výhodami. Ať je to, jak chce, oba jsou nezadaní, tak proč by si nemohli trochu povyrazit…

Související články

Další články