Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

MAGICKÝ VÁNOČNÍ ÚPLNĚK: Měsíc v Raku přinese BOLEST a SMUTNÉ KONCE!

MAGICKÝ VÁNOČNÍ ÚPLNĚK: Měsíc v Raku přinese BOLEST a SMUTNÉ KONCE!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Vliv Měsíce
Už 22. prosince nás čeká silně transformační úplněk. Vánoční úplněk přichází s poselstvím změny do našich životů a bude vyvolávat sklony k sebelítosti a melancholii. Ve dnech, kdy je novoluní a úplněk ve znamení Raka jsme velmi citliví. Často brečíme, nebo máme zvláštní nálady, a proto je potřeba energii správným způsobem ventilovat. Co čekat od tohoto magického úplňku v Raku, jak moc ovlivní naše vztahy a podlehnete mu?

Dejte si pozor na city!

V 18:48 nastane úplněk ve znamení Raka. Výrazně ovlivní náš vztah k nejbližším a přinutí nás řešit otázku kariéry a lásky. Připravte se na odhalení mnoha tajemství! Každý úplněk vždy násobí energetické téma jeho znamení. A Rak je prostě cíťa. Nabádá nás, abychom ukončili a dořešili všechny vztahy, smlouvy a dohody, které pro vás nejsou vhodné! Nebojte se této změny! Úplněk vám naopak vnese do vztahů jasno. Využijte těchto energií a promluvte si s partnerem, s bližními nebo s kolegy o všem, co cítíte, že potřebujete konečně dořešit. A pozor na svůdníky v práci! Může se vám stát, že dostane pozvánku na tajné orgie...

Připravte se na bolest!

Chyťte příležitost za pačesy. Máte nyní velkou šanci dořešit něco významného ze své minulosti a posunout se o velký kus kupředu. Nezalekněte se proto možného bolestného průběhu. Ukončit a uzavřít všechna nevyříkaná témata ohledně domova a rodiny vám může přinést citová zklamání. Při úplňku nám zároveň pomůže Slunce spolupracující s karmickým Plutem, kteří urychlí všechny situace a řešení proto najdete velmi rychle! Ta úleva a ukončené záležitosti za to opravdu stojí. Očekávejte, že se díky tomu dozvíte určitá tajemství důležitá pro váš duševní rozvoj!

Energie Vánoční záře

Ke správným rozhodnutím vám pomůže klidný přístup. Úplňkem pro vás přichází nový energeticky nabitý začátek, který vám vnukne spoustu skvělých nápadů. Osvoboďte svou mysl od prkotin, které ho tíží. Setrvávat v lpění na minulosti vás táhne ke dnu. Avšak ukončení starého a započetí nového opravdovějšího života vás naplní štěstím a právě nyní k tomu máte ideální příležitost. Využijte ji! Ve vzduchu je cítit jiskřivá atmosféra a napětí milostných her lásky. Nemějte proto zábrany pozvat na skleničku, do kina nebo na výstavu někoho, kdo je vám sympatický.

Milostná energie Luny

Hodně lidí má problémy se spánkem v období úplňku. Viníkem může být i Měsíc, stačí si uvědomit, že v té době dokáže pohnout mořem, neboť za úplňku nastává příliv. Využijte energii Luny ve svůj prospěch. Jak to udělat? Faktem je, že při úplňku máme chuť uskutečnit něco ojedinělého, sexy, romantického. Úplněk je jako stvořený pro seznamování, odpouštění i usmiřování. Úplněk přeje lásce na jednu noc, a když už nemůžete spát. I usmiřování půjde taky jako po másle. Pánům tvorstva se bude dařit, neboť tento magický den je spojen s obrovskou silou a mužností. Pozor! Pokud se rozhodnete, že vztah nebude pokračovat, tak je nadobro konec. Rozhodnutí v tomto úplňku mají okamžitou a trvalou platnost.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy