Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Madonna se zase předvádí: Tvrdí, že ji kdysi znásilnili na střeše, proč jí to nevěříme?

Madonna se zase předvádí: Tvrdí, že ji kdysi znásilnili na střeše, proč jí to nevěříme?
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další

Asi se o ní teď málo psalo nebo si potřebuje nahonit reklamu, protože se nejspíš chystá vydat nový singl v edici Auto-tune.

Jak jinak si totiž vysvětlit, že poté, co nám ukázala všechny svoje bradavky, tělesné otvory, jógu namísto zpívání na pódiu, olízla Ježíše, chtěla nějakým nebohým rodičům kdesi v Africe uzmout dítě a blábolila něco velmi feministického na letošním koncertě v Londýně, si náhodou vzpomněla, že kdysi, když byla mladá a chudá, ji někdo v New Yorku znásilnil.

Madonna (54) jde totiž velmi rychle z kurzu, ale protože víc talentu než na zpěv má na obchodování, vypustila do světa "šokující" historku o tom, že ji někdo přepadl s nožem a dovlekl ji na střechu jednoho domu, kde si vynutil její tělo.

S tímhle zážitkem se svěřila do nového čísla americké mutace Harper’s Bazaaru, jehož vydání si přečtou miliony lidé na světě a všichni teď budou vědět, že byla násilím přinucena k pohlavnímu styku.

Zajímalo by nás, jak se na to dívají skutečné oběti znásilnění, pro které je to tak traumatizující zážitek, že nejenže o něm nikdy veřejně nemluví, natož do časopisu, ale ony o něm nemluví ani s vyšetřovateli, ba dokonce kolikrát tuhle hrůznou pohanu ženského těla nenahlásí na policii.

Kdyby to byla pravda, svěřila by se s tím, když už, na začátku nebo na vrcholu kariéry, aby dokázala, že se nenechá zlomit. A ne v 54 letech, kdy jí značně zvoní hrana. Profesní, myslíme.

I když...

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy