Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Macurovy zkažené zuby děsí Facebook, detailní pohled v galerii jen pro silné žaludky

Macurovy zkažené zuby děsí Facebook, detailní pohled v galerii jen pro silné žaludky
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Známý architekt z Líbeznic, toho času pěstitel rajčat, Zdeněk Macura (40) na sebe prozradil tajemství, bez kterého by jinak veřejnost nemohla fungovat, zastavil by se čas a planeta Země se přestala otáčet.

Ochránce slabých žen a stoprocentní Ivetofil, ale také profláklý slavoman se zřejmě zaměřil na to, jak spousta celebrit výměnou za propagaci získává různé procedury zadarmo, a začal podobnou metodu praktikovat také, i když to podle všeho vypadá, že si první zákrok zaplatil. Macura sice nepotřebuje umělá prsa, i když u něj jeden nikdy neví, ale rozhodl se nechat si spravit a vybělit zuby a srovnávací fotografie s popisem zákroku vyvěsil na svůj facebookový profil.

Pohled do jeho ústní kotliny prý vyděsil několik týraných žen. Kartáček zřejmě Macura ztratil někde při budování domečků z palet, ve kterých prozatímně bydlí pět much, dva pavouci a středně velká rodina mravenců.

"Občas by měl člověk dbát v rámci možností na estetiku. Už delší dobu jsem měl mezeru mezi zuby a nerad jsem se kvůli tomu usmíval. Dneska jsem problém vyřešil návštěvou u zubaře. Cena byla jen 600 Kč. Byly použity nějaké kompozitní materiály, vytvrzeny polymerizační lampou. Už se budu veseleji usmívat. Ještě to chce trochu vyladit, ale už je to o dost lepší," svěřil se Zdeněk se svým traumatem. My bychom Macurovi každopádně poradili klapáky, protože vzhledem k frekvenci, s jakou mu Rychtář rozbíjí ciferník, se mu další investice do ústní dutiny nevyplatí.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy