Jak už je veřejně známo, paletovému králi Zdeňku Macurovi se rozpadl jeho milenecký vztah s jeho týranou gejšou Vlaďkou Šulekovou. To ostatně sám král Europalet I. oficiálně potvrdil. Vlaďka byla mezitím na útěku „domů k mámě“, kam jí bohužel neklapl odvoz od Rychtáře, ale i tak se snad do své vytoužené Plzně nějak přemístila.

Macurova exmilenka nyní na svém facebookovém profilu smutně sdílí poslední společné fotky s Macurou, které pocházejí ze křtu nového klipu obskurní zpěvačky Marie Pojkarové. Zatím jediná konkrétní informace, jakou o sobě týraná blondýna veřejně poskytla, bylo to, že se příští sobotu zúčastní dalšího koncertu právě své oblíbené interpretky Pojkarové. Jinak nic jiného.

Avšak i taková pouhopouhá zmínka dokázala v jednom z typických Vlaďčiných fanoušků probudit hladový zájem: „DEKUJI MOC, VLADKA . BUDU TAM, JESTLI MUZU ZE VAS KONECNE POZNAVAM A SPOLECNE OSLAVILI“, píše týrané múze její fanoušek.

Vypadá to, že je snad u blondýny konečně nablízku další muž, se kterým bude moci vylepovat po domech transparenty a bojovat za práva, ať už čehokoliv a kohokoliv.