Obskurní pěvecké dýchánky u ještě obskurnější české zpěvačky a propagátorky lobotomického popu Marie Pojkarové (58) mají svou dlouhodobou „nadstandardní“ úroveň.

Tentokrát se na takovou party vyrazili usmířit i ochránce týraných žen Zdeněk Macura (40) a jeho týraná blondýna Vlaďka (44), která od něj před časem zdrhla k Rychtářovi, který ji však okamžitě zapudil.

K sobě si však nesedli – Macura totiž dorazil s jakousi dívkou, která tvrdila, že v životě již potkala čtyři psychopaty a že je od té doby „laickou odbornicí na psychopaty“ a že „navázala s Macurou spolupráci“. Její „spolupracovník“ samozřejmě neopomněl vyrobit k této příležitosti nový speciální leták.

Z nové oficiální „spolupracovnice“ Zdeňka Macury se však záhy stalo během večera třetí kolo u vozu, to když se Macura rozhodl si „vážně promluvit“ se svou ex, která se na tuto chvíli těšila jako prase na drbání, a pak už se od ní neodlepil. Následně se zavržená laická odbornice na psychopaty vrhla kolem krku Richardu Sacherovi (40), který akci moderoval, a odmítala se jej pustit, přičemž ji pak musel zpívající moderátor ze sebe doslova setřást.