Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Macura si dotáhl na mejdan před očima týrané exmilenky novou oběť, pak se začaly dít věci!

Dívka vlevo prý souložila již se čtyřmi psychopaty, Macura ji tedy pasoval
na „laickou odbornici přes psychopaty“.
Zdroj: archiv extra.cz
+ Další fotografie

Obskurní pěvecké dýchánky u ještě obskurnější české zpěvačky a propagátorky lobotomického popu Marie Pojkarové (58) mají svou dlouhodobou „nadstandardní“ úroveň.

Tentokrát se na takovou party vyrazili usmířit i ochránce týraných žen Zdeněk Macura (40) a jeho týraná blondýna Vlaďka (44), která od něj před časem zdrhla k Rychtářovi, který ji však okamžitě zapudil.

K sobě si však nesedli – Macura totiž dorazil s jakousi dívkou, která tvrdila, že v životě již potkala čtyři psychopaty a že je od té doby „laickou odbornicí na psychopaty“ a že „navázala s Macurou spolupráci“. Její „spolupracovník“ samozřejmě neopomněl vyrobit k této příležitosti nový speciální leták.

Z nové oficiální „spolupracovnice“ Zdeňka Macury se však záhy stalo během večera třetí kolo u vozu, to když se Macura rozhodl si „vážně promluvit“ se svou ex, která se na tuto chvíli těšila jako prase na drbání, a pak už se od ní neodlepil. Následně se zavržená laická odbornice na psychopaty vrhla kolem krku Richardu Sacherovi (40), který akci moderoval, a odmítala se jej pustit, přičemž ji pak musel zpívající moderátor ze sebe doslova setřást.

Související články

Další články